Facebook Google Instagram Spotify Wikipedia YouTube

Galeria – sesje i koncerty

Galeria – sesje i koncerty

Galeria – sesje i koncerty.

Niewątpliwie ważna jest galeria zdjęć ponieważ nasz “Włoch śpiewający” osobiście wybiera do niej fotografie przede wszystkim najbliższe jego sercu. One noszą ze sobą wspomnienia związane z nowo poznanymi ludźmi, z podróżami, z miejscami, z wyjątkowymi sytuacjami, które wydarzyły się dlatego, że właśnie ten włoski koncert czy ta sesja zdjęciowa miały miejsce.

Poznane osoby, których prawdopodobnie już nie spotka w życiu, są niezwykle ważne, ponieważ każda z nich powiększa jego bagaż kulturalny poprzez zwykłą rozmowę, współpracę. Spędzony krótki czas przy kawie w garderobie faktycznie też zbliża.

Podobnie do osób są podróże. One są istotnym wydarzeniem całego wyjazdu, a przede wszystkim te, które prowadzą do miejsca koncertu czy sesji zdjęciowej. Zwykła podróż może nastawić pozytywnie albo… wręcz odwrotnie. Marco sam mówił że jest rzeczywiście tylko włoski muzykiem, a nie aktorem. A co za tym idzie, na scenie nie umie udawać szczęśliwego ani zadowolonego jeśli po drodze coś spowodował jego smutek. Faktycznie, na szczęście mało jest takich okazji!

Miejsca też mają podobnie wielkie znaczenie. Mieszkający w Polsce Marco, podróżując po całym kraju, czuje się w domu tam gdzie przebywa w danym momencie. Jeśli tak by nie było, w rezultacie nie chciałby się wyjechać, a jak już na miejscu, chciałoby się szybko wrócić do domu. Jednak ten balans między dniami spędzonymi we własnym domu a tymi, spędzonymi poza, jest dla niego idealny.

Co do sytuacji, które mogą się wydawać podczas włoskich koncertów i sesji zdjęciowych, z pewnością najistotniejsze wydarzają się po wszystkim. Dlaczego? Ponieważ po pracy trzeba się zrelaksować 😉

Dużo zostało powiedziane, ale przecież jesteśmy w zakładce “Galeria – sesje i koncerty”. Jeśli przeczytałeś ten tekst prawdopodobnie oglądałeś/aś już zdjęcia. Zapraszamy zatem do ponownego obejrzenia. Obrazy są czasem bardziej elokwentne niż słowa. A na zakończenie, więcej zdjęć znajdziecie tu: Facebook – Marco Bocchino Official – Galeria a także tutaj: Instagram – Marco Bocchino

TOP